A
A
A
szukaj
wersje językowe Polski English

 

  • Muzeum Powstania Warszawskiego pragnie zaprosić Firmy do długofalowej współpracy. Liczymy, że uda nam się nawiązać strategiczne partnerstwa, które pozwolą na promowanie wizerunku Firm, jako przedsiębiorstw odpowiedzialnych społecznie i angażujących się we wspieranie najważniejszych wydarzeń kulturalnych w kraju.

 

  • Nowatorska działalność i znaczące projekty kulturalne wyznaczyły Muzeum ważne miejsce na kulturalnej mapie Europy. W ciągu pięciu lat funkcjonowania odwiedziło nas już ponad dwa miliony osób, w tym ok. 20% obcokrajowców! Jesteśmy najnowocześniejszą instytucja kultury w Polsce.

 

  • Proponujemy Firmom udział w znanych, ogólnopolskich projektach adresowanych do jak najszerszego kręgu odbiorców. Decydując się na sponsoring wybranego projektu – koncertu, spektaklu, filmu, wystawy, publikacji, przedsięwzięć edukacyjnych – Partner otrzymuje indywidualnie opracowany zestaw świadczeń i korzyści sponsorskich, które spełnią zamierzone cele biznesowe, marketingowe i CSR Firmy.

 

  • Wszystkich zainteresowanych współpracą, prosimy o kontakt z Matyldą Piątkowską, Dział Promocji MPW, tel. 22 539 79 78, e-mail: mpiatkowska@1944.pl.
close