A
A
A
szukaj
wersje językowe Polski English
Wydarzenia
15 05 2012 Zostań naszym wolontariuszem na EURO 2012!

Zadaniem wolontariuszy będzie m.in. oprowadzanie gości, którzy odwiedzą Muzeum podczas turnieju finałowego Mistrzostw Europy w Piłce Nożnej, pomoc w pracy muzealnej ekspozycji, a także udział w wydarzeniach organizowanych przez Muzeum na czas EURO2012.

 

Szukamy osób w różnym wieku, mówiących zarówno po polsku, jak i w innych językach, najchętniej reprezentujących kraje biorące udział w EURO2012. (Grecja, Rosja, Czechy, Holandia, Dania, Niemcy, Portugalia, Hiszpania, Włochy, Irlandia, Chorwacja, Ukraina, Szwecja, Francja i Anglia). Osoby, które zgłoszą się do Muzuem będą miały okazję zwiedzić Muzeum Powstania Warszawskiego z przewodnikiem i współpracować z Wolontariuszami MPW. Najlepsi z nich, jeśli wyrażą taką chęć, będą mogły współpracować z Muzeum na stałe.

 

Aby zostać wolontariuszem na Euro 2012, wystarczy wypełnić ankietę dostępną na stronie www.wolonatriat.1944.pl i przesłać ją do 15 maja na adres wolontariat@1944.pl

 

W naszym spocie znany dziennikarz sportowy Michał Pol - w wolnych chwilach wolontariusz Muzeum Powstania Warszawskiego - zachęca do zasilenia drużyny wolontariuszy MPW podczas Euro2012.

 

 


data publikacji 12 05 2012 powrót do Archiwum >
close