A
A
A
szukaj
wersje językowe Polski English
Wydarzenia
09 10 2008 ZOBACZ ZWYCIĘSKIE FOTOGRAFIE 7 października odbył się finał tegorocznej edycji fotograficznej gry miejskiej „Twoja klisza z Powstania”. Nagrodzone fotografie można obejrzeć na stronie www.klisza.1944.pl.
Finał rozpoczął się częścią artystyczną – rozszerzoną wersją przedstawienia, znanego graczom z punktu zlokalizowanego przy ul. Nowogrodzkiej 6, po spektaklu podwórkowego teatru , uczestnicy finału z piosenką powstańczą na ustach, skierowali się do sali kinowej, w której odbyło się wręczenie nagród dla laureatów oraz zaprezentowany został film podsumowujący tegoroczną Grę.

Zdjęcia laureatów zostały zaprezentowane w formie wystawy, której wernisaż został osłodzony słodkościami Wedla i gorącą czekoladą, zapewnioną przez Pijalnie Wedel.

Prace laureatów prezentowane są również w gablotach na stacji Metro Centrum, a już od 17 października będzie można je zobaczyć razem z filmem w InfoQltura przy pl.Konstytucji 4. Niebawem także zostaną zaprezentowane na ekranach Infoscreen w Metrze Warszawskim.

data publikacji 09 10 2008 powrót do Archiwum >
close