A
A
A
szukaj
wersje językowe Polski English
Wydarzenia
30 09 2011 Zagłosuj na najlepsze zdjęcie i film z gry „Twoja Klisza z Powstania”.

Do 30 września trwa głosowanie internautów na najlepszy film i zdjęcie zrobione podczas fotograficznej gry miejskiej „Twoja Klisza z Powstania”, zorganizowanej przez Muzeum Powstania Warszawskiego w ramach obchodów 67. rocznicy wybuchu Powstania Warszawskiego. Zgłoszenia do konkursu były przyjmowane przez portal tvnwarszawa.pl do 15 sierpnia. Spośród 69 nadesłanych prac Jury konkursu wyłoniło 20 najlepszych. Teraz zachęcamy Państwa do wyboru najlepszego zdjęcia i filmu, które zostały zakwalifikowane do drugiego etapu.

 

6 sierpnia 2011 na warszawskim Starym Mieście odbyła się 5. edycja fotograficznej gry miejskiej „Twoja Klisza z Powstania”. Trzystu uczestników przemierzyło dwukilometrową trasę, odnajdując 20 zakonspirowanych lokalizacji. Wszyscy dotarli na Rynek Mariensztacki, gdzie odbył się wielki finał. Tegoroczna gra toczyła się w godzinach nocnych, dzięki czemu uczestnicy mogli fotografować i filmować podświetloną warszawską Starówkę.

 

Gra miejska nie kończy jednak projektu „Twoja Klisza z Powstania”. Jak co roku, uczestnicy mogli zgłaszać swoje zdjęcia – w tym roku również filmy –  z przebiegu gry, do konkursu fotograficznego, prowadzonego na portalu tvnwarszawa.pl. Zgłoszone materiały przeszły wstępną ocenę jury w składzie:  Zbigniew Furman – fotograf Muzeum Powstania Warszawskiego (przewodniczący), Jarosław Trybuś – historyk sztuki, krytyk architektury, Tomasz Meuś – fotograf, Paweł Brząkała – koordynator projektu. W drugim etapie konkursu zdjęcia i filmy oceniają internauci. Wszystkich zainteresowanych historią Warszawy i fotografią zachęcamy do oddawania swoich głosów do dnia 30 września. Podczas wielkiego finału, który odbędzie się w październiku, zwycięzcy otrzymają cenne nagrody – profesjonalny sprzęt fotograficzny. Specjalną nagrodę przyzna również jury konkursu.

 

http://www.tvnwarszawa.pl/rytm-miasta,news,-quot-twoja-klisza-z-powstania-quot-wybierz-najlepsza,272453.html

 


data publikacji 20 09 2011 powrót do Archiwum >
close