A
A
A
szukaj
wersje językowe Polski English
Wydarzenia
19 07 2011 Zabiegaj o Pamięć.

Ruszyły zapisy do XXI Biegu Powstania Warszawskiego. Hasłem tegorocznej edycji jest fraza „Łączy ludzi z pamięcią”. Bieg organizowany jest przez Warszawski Ośrodek Sportu i Rekreacji (WOSiR) w ramach cyklu „Zabiegaj o Pamięć”. Podobnie jak przed rokiem, trasa biegu została poprowadzona przez centrum miasta, ulicami o szczególnym znaczeniu historycznym. Start nastąpi o godz. 21.00 z ul. Konwiktorskiej, następnie trasa poprowadzi ul. Bonifraterską, ul. Miodową do Krakowskiego Przedmieścia, ul. Karową, ul. Wybrzeże Gdańskie oraz ul. Sanguszki aż do mety na ul. Konwiktorskiej. Uczestnicy będą mieli do wyboru dystans 5 km (1 pętla) lub 10 km (2 pętle).
 
Możliwość rejestracji: Poprzez stronę www.wosir.waw.pl oraz www.zabiegajopamiec.waw.pl gdzie będzie widoczny baner z napisem „Zarejestruj się”. Zapisy poprzez stronę trwają nieprzerwanie od 7 do 23 lipca. Wszyscy rejestrujący się w ten sposób zobowiązani są do wniesienia opłaty startowej w ciągu trzech dni roboczych (w tym sobota) od daty zgłoszenia.

W siedzibie WOSiR przy ulicy Rozbrat 26 w pokoju 005 - przyjmowane będą zapisy osobiste i wpłaty gotówkowe oraz możliwy będzie odbiór pakietów z zapisów internetowych:

Szczegółowe informacje dotyczące udziału w Biegu można znaleźć na stronie www.zabiegajopamiec.waw.pl i www.wosir.waw.pl . 


Sponsor strategiczny: PKO BP
Sponsor: Asics
Patroni medialni: Trójka, Polskieradio.pl, Gazeta Wyborcza, Kominek.es, TVP Warszawa, Runners World, AMS, MaratonyPolskie.pl oraz portal Maratończyk.pl
Patronaty honorowe: Związek Powstańców Warszawy, Światowy Związek Żołnierzy AK, Polska Prezydencja 2011
Partnerzy: ComPress Sport, Polska Wytwórnia Papierów Wartościowych, Muzeum Powstania Warszawskiego


data publikacji 19 07 2011 powrót do Archiwum >
close