A
A
A
szukaj
wersje językowe Polski English
Wydarzenia
29 05 2011 Wycieczka rowerowa po Skarpie Warszawskiej. Zdobądź wejściówkę

Instytut Stefana Starzyńskiego, oddział Muzeum Powstania Warszawskiego zaprasza na wycieczki rowerowe. Uczestników wycieczek prowadzić będzie Sylwia Mróz, warszawska przewodniczka, dzięki której poznamy nieznane zakątki stolicy, historie zabytkowych kamienic, legendy miejskie oraz opowieści o znanych i barwnych postaciach warszawskiego życia kulturalnego, a także podwórkowych „bohaterach”. Przejdziemy także przez parki, zapomniane dzielnice i mroczne uliczki.

 

Warunkiem uczestnictwa w ostatniej wycieczce 29 maja jest prawidłowa odpowiedź na pytanie: Skąd pochodzi nazwa Mariensztat? Prawidłowe odpowiedzi wraz ze swoim numerem telefonu prosimy przesyłać na adres: mrudnik@1944.pl Pierwsze 10 osób, które prawidłowo odpowiedzą na pytanie, wezmą udział w wycieczce rowerowej 29 maja (o udziale poinformujemy drogą e-mailową).Liczba uczestników wycieczki ograniczona (jedna wycieczka = 10-osobowa grupa)

 

Warunkiem uczestnictwa jest odpowiedź na pytanie konkursowe, które zostanie zamieszczone na stronie www.1944.pl  oraz na facebooku zawsze w środę poprzedzającą kolejną wycieczkę, o godz. 12.00.
 


data publikacji 25 05 2011 powrót do Archiwum >
close