A
A
A
szukaj
wersje językowe Polski English
Wydarzenia
21 05 2011 Wycieczka rowerowa po Kamionku. Zdobądź wejściówkę.

Instytut Stefana Starzyńskiego, oddział Muzeum Powstania Warszawskiego zaprasza na wycieczki rowerowe. Uczestników wycieczek prowadzić będzie Sylwia Mróz, warszawska przewodniczka, dzięki której poznamy nieznane zakątki stolicy, historie zabytkowych kamienic, legendy miejskie oraz opowieści o znanych i barwnych postaciach warszawskiego życia kulturalnego, a także podwórkowych „bohaterach”. Przejdziemy także przez parki, zapomniane dzielnice i mroczne uliczki.

 

Warunkiem uczestnictwa w wycieczce 15 maja jest prawidłowa odpowiedź na pytanie: Z jakim wydarzeniem historycznym związany jest Kamionek (XVI i XVIII wiek)? Prawidłowe odpowiedzi wraz ze swoim numerem telefonu prosimy przesyłać na adres: jrudkowska@1944.pl Pierwsze 10 osób, które prawidłowo odpowiedzą na pytanie, wezmą udział w wycieczce rowerowej 21 maja (o udziale poinformujemy drogą e-mailową).

 

Kolejne pytanie konkursowe już 25 maja - do zdobycia wejściówka na wycieczkę rowerową po Skarpie Warszawskiej (29 maja).

 

  • Zapraszamy na wycieczki rowerowe:
    21.05.2011 – Kamionek, Grochów
    29.05.2011 – Po Skarpie WarszawskiejLiczba uczestników wycieczki ograniczona (jedna wycieczka = 10-osobowa grupa)

 

Warunkiem uczestnictwa jest odpowiedź na pytanie konkursowe, które zostanie zamieszczone na stronie www.1944.pl  oraz na facebooku zawsze w środę poprzedzającą kolejną wycieczkę, o godz. 12.00.
 


data publikacji 18 05 2011 powrót do Archiwum >
close