A
A
A
szukaj
wersje językowe Polski English
Wydarzenia
03 08 2013 Twoja klisza z Powstania. VII edycja.

Kochasz starą Warszawę, pasjonujesz się historią, fotografujesz? W tym roku „Twoja Klisza z Powstania” przeniesie uczestników w sam środek wydarzeń jakie miały miejsce w pierwszych dniach Powstania na warszawskim Mokotowie. Jak wyglądało życie codzienne w odciętej dzielnicy?, Co tak stuka na Dworkowej? Dlaczego w niedzielę nie można spacerować po parku? Dlaczego należy przytulać drzewa jak wokół lecą bomby? Na te i wiele innych zagadek poznają rozwiązanie tegoroczni uczestnicy gry.

 

Tematem 7. edycji fotograficznej gry miejskiej jest historia warszawskiego Mokotowa. Na graczy czeka 5-km trasa, a zadaniem uczestników będzie wykonanie fotografii w czterech kategoriach: zdjęcie reportażowe, obiekt w ruchu, portret i detal.

Na trasie znajdą się miejsca na co dzień niedostępne dla zwiedzających. Poza wykonaniem dokumentacji fotograficznej liczy się także czas przebycia całej trasy i wykonanie zadań specjalnych. Gra skierowana jest do wszystkich – można grać samemu lub tworzyć zespoły.

 

  • 3 sierpnia godz 15.00. ZAREJESTRUJ SIĘ > UWAGA! rejestrując się możesz zaznaczyć, że chcesz wziąć udział w dodatkowych warsztatach fotograficznych przygotowujących do gry.

 


data publikacji 30 07 2013 powrót do Archiwum >
close