A
A
A
szukaj
wersje językowe Polski English
Wydarzenia
10 09 2010 Twoja klisza z Powstania.

„Twoja klisza z Powstania”. Weź udział w konkursie na najlepsze zdjęcia i oceń fotografie uczestników tegorocznej „Twojej Kliszy z Powstania”. Czekamy również na Wasze najciekawsze zdjęcia związane z historią Powstania, które do tej pory ukrywaliście w swoich szufladach i komputerach! Wystarczy wejść na stronę www.klisza.1944.pl, aby poznać zasady i warunki uczestnictwa. Rozstrzygnięcie konkursu już w październiku 2010 w Muzeum Powstania Warszawskiego podczas wielkiego finału „Twojej Kliszy z Powstania”. Wyjątkowe nagrody ufundował Bank Zachodni WBK – mecenas projektu.
 

 

 • Czekamy na Wasze fotografie i reportaże do 10 wrzesnia!

 

 • Co zrobić, żeby wziąć udział w konkursie?
 1. Wejdź na stronę www.klisza.1944.pl
 2. Wybierz jedno zdjęcie pochodzące z gry
 3. I/lub napisz reportaż z gry
 4. Wypełnijformularz zgłoszeniowy
 5. Następnie wyślij plik JPG lub doc i elektroniczną wersję formularza na adres: klisza@1944.pl
 6. Zdjęcie w wysokiej rozdzielczości, nagrane na płytę oraz podpisany ręcznie formularz zgłoszeniowy należy wysłać pocztą na adres:
  Mateusz Bernat, Instytut Stefana Starzyńskiego, Muzeum Powstania Warszawskiego ul. Grzybowska 79, 00-844 Warszawa mateuszbernat@1944.pl

 

 • Nie brałeś udziału w naszej grze miejskiej, a masz do zaprezentowania ciekawą fotografię ukazującą wciąż widoczne ślady Powstania lub ludzi, którzy byli związani z Powstaniem Warszawskim? W tym roku indywidualni twórcy, którzy nie brali udziału w naszym projekcie „Twoja Klisza z Powstania”, mają szansę na nagrodę w konkursie na najlepsze zdjęcie. Stworzyliśmy dla nich dwie kategorie: Architektura i Ludzie.

 

 • Mecenas projektu:

 

 


data publikacji 01 09 2010 powrót do Archiwum >
close