A
A
A
szukaj
wersje językowe Polski English
Wydarzenia
15 12 2012 Turniej gier planszowych o Puchar Zawiszaka.

Muzeum Powstania Warszawskiego w ramach pomikołajkowych niespodzianek szykuje szereg atrakcji dla rodzin z dziećmi. 15 grudnia (sobota) o godz. 11.00 w Sali Małego Powstańca MPW odbędzie się pierwsze spotkanie inaugurujące comiesięczne turnieje gier planszowych o Puchar Zawiszaka.

 

Współorganizatorem spotkań jest firma Granna, która zapewnia atrakcyjne nagrody dla wszystkich uczestników. Dzięki zaangażowaniu Granny mamy pewność, że prezentowane podczas turniejów gry będą łączyć w sobie wysoką jakość wykonania i walory edukacyjne. Turnieje poprowadzą animatorzy z Ludoteki Roszada, którzy na co dzień organizują warsztaty gier planszowych, popularyzując w interesujący sposób tę już nieco zapomnianą formę rozrywki.

 

Serdecznie zapraszamy dzieci w wieku 7-10 lat oraz ich rodziców, aby w atmosferze wspólnej zabawy ćwiczyły umiejętności logicznego myślenia. Celem spotkań jest również pogłębianie więzi rodzinnych, które mają niezwykły wpływ na proces wychowywania i właściwy rozwój dziecka. Poprzez cykl spotkań chcielibyśmy udowodnić, że gry planszowe mogą stanowić wartościową formę spędzania wolnego czasu.
 

Wstęp wolny po rejestracji na: turniejgier@1944.pl ,czas trwania spotkania to ok. 1,5 godz.


data publikacji 10 12 2012 powrót do Archiwum >
close