A
A
A
szukaj
wersje językowe Polski English
Wydarzenia
31 07 2016 Śpiewanie powstańczych piosenek na Ochocie

Wspólnie z klubokawiarnią Życie jest fajne zapraszamy wszystkich mieszkańców Ochoty (i nie tylko) na otwarte warsztaty wokalne „Powstańcze śpiewanie”.
Spotkanie będzie miało amatorski i otwarty charakter i skoncentruje się na przyjemności wspólnego muzykowania. Będziemy także rozmawiać na temat roli piosenki w życiu codziennym okupowanej Warszawy. W repertuarze znajdą się utwory bezpośrednio związane z Powstaniem Warszawskim oraz inne tradycyjne warszawskie piosenki. Utwory i aranżacje będą dobrane do gustów i możliwości uczestników.

 

Warsztaty będą kontynuowane w kolejne niedziele sierpnia i września w formie otwartych prób. Zakładana liczba uczestników to 30 osób. 31 lipca, godz. 16.00. Klubokawiarnia Życie Jest Fajne, ul. Grójecka 68

 

DOŁĄCZ DO WYDARZENIA NA FACEBOOKU >

 

Życie jest fajne to pierwsza w Warszawie kawiarnia, w której pracują osoby z autyzmem. Klubokawiarnię do życia powołała Fundacja Ergo Sum, ufundowana w maju 2013 roku, aby pomagać ludziom wykluczonym i niepełnosprawnym, a również wspierać rozwój człowieka poprzez sztukę.


data publikacji 27 07 2016 powrót do Archiwum >
close