A
A
A
szukaj
wersje językowe Polski English
Wydarzenia
14 12 2006 Śladami Nikodema Dyzmy – gra miejska W dniach 15-16 grudnia (piątek-sobota) zapraszamy do wyruszenia śladami przedwojennej powieści Tadeusza Dołęgi Mostowicza „Kariera Nikodema Dyzmy”. .
Jest to już trzecia gra miejska z cyklu Literackich Gier po Warszawie organizowanych przez Instytut Stefana Starzyńskiego, oddział Muzeum Powstania Warszawskiego.
Startujemy w piątek o godzinie 12. Wielki Finał ze specjalnym pokazem filmu „Jak to się robi” M. Łozińskiego w Kinie Muranów odbędzie się w sobotę o godzinie 18.00.
Celem gry jest zwieńczenie sukcesem swojej kariery politycznej – zostanie premierem Dyzmą. Gracze będą mieli odnaleźć 10 punktów i rozwiązać zadania, które tam otrzymają – trzeba będzie wykazać się sprytem i znajomością marketingu politycznego.
Karty do gry, zawierające wszystkie niezbędne informacje, będzie można pobrać w piątek, 15 grudnia z naszej strony internetowej lub w siedzibie ISS (Muzeum Powstania Warszawskiego, ul. Grzybowska 79, pokój 304, III piętro) w godzinach 10-18.
Znajomość powieści Mostowicza nie jest niezbędna do gry, jednak będzie z pewnością pomocna.
Formuła gry wymaga poświęcenia na nią około 3 godzin, radzimy jednak zabawę rozpocząć już w piątek.
Zapraszamy!
close