A
A
A
szukaj
wersje językowe Polski English
Wydarzenia
18 06 2012 Raz, dwa, trzy, warszawiakiem jesteś Ty! Wakacje 2012.

Wszystkim uczestnikom i fanom wakacyjnej gry „Raz, dwa, trzy warszawiakiem jesteś Ty” uprzejmie przypominamy, że karty z wykonanymi tegorocznymi zadaniami można składać do 2 września 2012. Serdecznie zachęcamy, bowiem dla laureatów naszej wspólnej zabawy szykujemy galę finałową i nagrody!

 

Nie masz planów na wakacje? Lubisz zagadki i niespodzianki? Właśnie wystartowała druga edycja wakacyjnej gry międzymuzealnej „Raz dwa trzy warszawiakiem jesteś Ty”, do której udziału zapraszamy wszystkie rodziny z dziećmi, które chcą w ciekawy sposób spędzić wakacje w Warszawie. W tym roku zachęcamy do poznania sportowej historii stolicy! Gra trwa przez całe wakacje, do 2 września.

Organizatorem „Raz, dwa, trzy warszawiakiem jesteś Ty” jest Muzeum Powstania Warszawskiego we współpracy z Domem Spotkań z Historią, Fundacją Kronenberga Citi Handlowy, Muzeum Historii Polski, Muzeum Niepodległości, Muzeum Sportu i Turystyki, Muzeum Wojska Polskiego, Muzeum Woli oraz Zachętą Narodową Galerią Sztuki.

 

 

 

  • Aby wziąć udział w akcji, wystarczy bezpłatnie pobrać karty z zadaniami ze strony www.razdwatrzywarszawiak.pl i odwiedzić wymienione placówki. Raz, dwa, trzy – zapraszamy! Gra trwa od 18 czerwca do 2 września.

 

 

  • 28 czerwca w MPW miała miejsce inauguracja/premiera spotu promującego II edycję gry międzymuzealnej Raz, dwa, trzy warszawiakiem jesteś Ty. Wzięli w niej udział przedstawiciele placówek współorganizujących akcję z Domu Spotkań z Historią, Fundacji Kronenberga przy Citi Handlowy, Muzeum Historii Polski, Muzeum Niepodległości, Muzeum Sportu i Turystyki, Muzeum Wojska Polskiego, Muzeum Woli i Zachęty Narodowej Galerii Sztuki. Specjalnymi gośćmi spotkania były Panie Aleksandra Wożniak i Beata Tadla z dziećmi oraz Pan Włodzimierz Dusiewicz „Dusza” z wnuczką, którzy po promocji wzięli udział w grze.

 

 

Zdjęcia z konferencji:

          
       


data publikacji 13 08 2012 powrót do Archiwum >
close