A
A
A
szukaj
wersje językowe Polski English
Wydarzenia
28 06 2013 Raz, dwa, trzy - warszawiakiem jesteś Ty! III edycja.

Wreszcie rozpoczynają się wakacje! Z tej okazji przygotowaliśmy specjalne atrakcje dla rodzin z dziećmi. Serdecznie zapraszamy do udziału w III edycji, znanej i lubianej międzymuzealnej gry „Raz, dwa, trzy – warszawiakiem jesteś Ty”. W tym roku bawimy się i rozwiązujemy łamigłówki w okresie od 21 czerwca do 8 września 2013 roku. Będziemy śledzili losy znanych i nieznanych mieszkańców Warszawy. Na uczestników tradycyjnie czekają zagadki, ciekawostki, nowe miejsca i nagrody.

 

Oficjalna inauguracja gry - spotkanie "Nasi bohaterowie" odbędzie się już w najbliższą sobotę 29 czerwca w Muzeum Powstania Warszawskiego o godzinie 15.00. Zaprezentujemy sylwetki 17 warszawskich bohaterów, których losy będziemy śledzić przez całe wakacje. W trakcie spotkania, na blisko dwie godziny zamienicie się w detektywów, na których będą czekały zagadki, niespodzianki i nagrody.
UWAGA!!! Jeśli to możliwe weźcie ze sobą sprzęt, który pozwoli Wam bezprzewodowo łączyć się z Internetem. Może być to tablet, smartphone lub laptop.

 

29 czerwca, godz. 15.00, MPW, Audytorium Jana Nowaka-Jeziorańskiego. Wstęp wolny po rejestracji: spotkanie@1944.pl (od 24 czerwca)

 

Akcję przygotowało Muzeum Powstania Warszawskiego we współpracy z Domem Spotkań z Historią, Filharmonią Narodową, Fundacją Kronenberga przy Citi Handlowy, Miejskim Ogrodem Zoologicznym, Muzeum Chopina, Muzeum Historii Polski, Muzeum Jana Pawła II i Prymasa Wyszyńskiego, Muzeum Kolejnictwa, Muzeum Łowiectwa i Jeździectwa, Muzeum Narodowym, Muzeum Niepodległości, Muzeum Wojska Polskiego, Muzeum Woli, Ośrodkiem Dokumentacji i Badań Korczakianum, Zachętą oraz Zamkiem Królewskim w Warszawie.

 

Więcej informacji: www.razdwatrzywarszawiak.pl >

 

 

 

 


data publikacji 24 06 2013 powrót do Archiwum >
close