A
A
A
szukaj
wersje językowe Polski English
Wydarzenia
15 12 2011 Promocja książki "Czas honoru".

15 grudnia, o godz. 18.30 w Sali pod Liberatorem odbędzie się promocja książki Jarosława Sokoła „Czas honoru”, na podstawie słynnego serialu o tym samym tytule. W spotkaniu udział wezmą aktorzy Jakub Wesołowski i Agnieszka Więdłocha. Prowadzenie: Anna Popek. WSTĘP WOLNY.

Powieść z rozmachem kreśli wojenne losy bohaterów od wrześniowej klęski przez wojnę we Francji, sowieckie łagry, po codzienne życie w okupowanej Warszawie, rozbudowując świat serialu o zupełnie nowe postacie i historie. To epicka saga o losach czterech młodych ludzi, których połączyła wojna. Wygnani przez obcą inwazję we wrześniu 1939 roku, bohaterowie po wielu trudach trafiają do Szkoły Oficerów Wywiadu w Anglii.Arystokrata Bronek, praski rzemieślnik Janek oraz synowie przedwojennego oficera Władek i Michał powracają do ojczyzny jako wszechstronnie wyszkoleni „cichociemni” – spadochroniarze i dywersanci. Wydawcami książki jest Zwierciadło i Telewizja Polska SA.

  •  O autorze: Jarosław Sokół, prozaik i scenarzysta. Autor zbioru opowiadań „Wielkie rzeczy” oraz licznych scenariuszy filmowych i telewizyjnych.

data publikacji 12 12 2011 powrót do Archiwum >
close