A
A
A
szukaj
wersje językowe Polski English
Wydarzenia
30 09 2010 Polub Ziutka!

Zapraszamy na facebook'owy profil Józefa „Ziutka” Szczepańskiego, bohatera i przewodnika tegorocznej fotograficznej gry miejskiej „Twoja klisza z Powstania”, na którym trwa głosowanie na najlepsze zdjęcie zgłoszone do konkursu. Wystarczy kliknąć „Lubię to”!
Głosowanie trwa do 7 października.

Wejdź na profil Józefa "Ziutka" Szczepańskiego >

Na profilu „Ziutka” znajduje się ponad 100 zdjęć, wybranych spośród kilkuset zgłoszonych do konkursu. Głosowanie trwa do 7 października i odbywa się poprzez wykorzystanie przycisku „Lubię to”, znajdującego się pod każdym ze zdjęć.


Zdjęcia oceniane nie tylko przez internautów, ale i jury w składzie: Karol Bagiński, Dariusz Majgier, Julia Sielicka-Jastrzębska oraz Maciej Skawiński. Wyniki głosowania poznamy 12 października o godz. 19.00 w Muzeum Powstania Warszawskiego. Podczas finału tegorocznej edycji „Twojej kliszy z Powstania” wystąpi również Voice Band – zespół, którego występ zabierze wszystkich w czasy przedwojennych rewelersów. Szcegóły dotyczące finału – już wkrótce!


Przypominamy, że „Twoja klisza z Powstania” odbyła się 7 sierpnia. Już po raz czwarty gracze podążali śladami Powstania Warszawskiego. W tym roku motywem przewodnim i przewodnikiem gry był „Ziutek” czyli Józef Andrzej Szczepański, Powstaniec i poeta, autor słynnego „Pałacyku Michla” i „Chłopcy silni jak stal”.


Więcej informacji na temat „Twoja klisza z Powstania” znajduje się na stronie www.klisza.1944.pl

 


 


data publikacji 30 09 2010 powrót do Archiwum >
close