A
A
A
szukaj
wersje językowe Polski English
Wydarzenia
02 06 2012 Piłkarski Dzień Dziecka w Muzeum.

Lubisz grać w piłkę? Masz ochotę na świetną zabawę? Zobacz i jak można się bawić z piłką! Znajdź Tajemną Księgę i wybierz na Tablicy Kibica swojego idola! Wygraj piłkę Euro 2012 Adidasa! Przyjdź koniecznie z całą rodziną do Parku Wolności w sobotę 2 czerwca 2012 r. w godzinach 11.00 - 14 00.

 

W przypadku złej pogody zapraszamy od 11 do Sali Małego Powstańca. Przygotowaliśmy dla dzieci mnóstwo atrakcji. Na terenie kilku sal muzealnych dzieci będą mogły m.in. sprawdzić swoje siły w piłkarskich konkurencjach, pograć w gry planszowe, podnieść swoje umiejętności na stoisku graficznym,  wziąć udział w loteriach i wygrać oficjalne piłki EURO 2012, a nawet spotkać się z zawodnikami Warsaw Eagles - warszawskiej drużyny futbolu amerykańskiego! Hasło na dziś to "mało miejsca, dużo ruchu i nagród"!

 

 

Będziesz miał okazję poznać historię warszawskich klubów i ich zawodników, słynnych polskich sportowców. Dla wytrwałych, którzy zaliczą wszystkie konkurencje czekają nagrody(piłki nożne) i losowanie 10 piłek Euro 2012 Adidasa.

 

 

Fundatorem nagród jest firma Adidas.


data publikacji 29 05 2012 powrót do Archiwum >
close