A
A
A
szukaj
wersje językowe Polski English
Wydarzenia
08 11 2011 Paula i Karol - teledysk w Fotoplastikonie.

Po sukcesie debiutanckiej płyty "Overshare", trasie koncertowej po Polsce i po Europie, a także po występach na kilkunastu najważniejszych polskich i zagranicznych festiwalach, zespól Paula i Karol prezentuje teledysk do singlowego nagrania "Calling". Klip powstał w unikalnej scenerii Fotoplastikonu Warszawskiego, którego opiekunem jest Muzeum Powstania Warszawskiego. W teledysku występuje 4-osobowy koncertowy skład zespołu - Paula Bialska (cymbałki, śpiew), Karol Strzemieczny (gitara akustyczna, śpiew), Krzysiek Pożarowski (kontrabas) i Staszek Wróbel (perkusja).

 

Dlaczego Fotoplastikon? - „Zakochaliśmy się w tym miejscu. Graliśmy tam kameralny koncert na zaproszenie Muzeum Powstania Warszawskiego. To miejsce ma wszystko co lubimy - klimat i duszę. Jest takie nasze. Naprawdę niesamowite!” - mówią Paula i Karol.


Teledysk wyreżyserowali i zrealizowali przyjaciele zespołu: fotograf Szymon Pulcyn, Magdalena Jensen, Arek Arciszewski i Piotr Podlewski. Za postprodukcję odpowiadało TPS Film Studio. Realizacja była możliwa dzięki wsparciu i współpracy z Muzeum Powstania Warszawskiego.

 


data publikacji 08 11 2011 powrót do Archiwum >
close