A
A
A
szukaj
wersje językowe Polski English
Wydarzenia
29 04 2014 Nazywał się Karski. Jan Karski. historia bohatera.

Nazywał się Karski. Jan Karski. Mógł zmienić losy świata.  Opisał to w książce „Tajne państwo” i podbił amerykańskie listy bestsellerów. A czy Ty znasz jego historię?

Wspólnie z Wydawnictwem Znak i Klubem Kuriera zapraszamy na jedyne spotkanie o polskim bohaterze, na którym usłyszysz hip hop, a fragmenty "Tajnego państwa" we współczesnym tłumaczeniu zaprezentuje gość specjalny: Józef Pawłowski. Sala pod Liberatorem. Wtorek, 29 kwietnia, godz. 18.00. Wstęp wolny.

 

Klub Kuriera działa przy centrum Dialogu im. Edelmana w Łodzi. Grupa licealistów postawiła sobie za cel upowszechnić wiedzę o Janie Karskim i jego dorobku. Znaleźli własny, niepowtarzalny sposób na patriotyzm w najlepszym wydaniu. Ich zaangażowanie w popularyzowanie autorytetu, który sami sobie wybrali, jest godne podziwu i wsparcia.

Na swojej stronie piszą: „ Postaramy się nieść ze sobą przekaz bazujący na prawdzie, tolerancji, wiedzy i przygodzie. Chcemy być współczesnymi emisariuszami rozwijającymi i kontynuującymi dziedzictwo tego niezwykłego człowieka”. Realizują projekt: „I TY ZOSTAŃ KURIEREM”.


data publikacji 25 04 2014 powrót do Archiwum >
close