A
A
A
szukaj
wersje językowe Polski English
Wydarzenia
31 05 2015 Nawigacyjny Rajd Rowerowy - Praga.

Nawigacyjny Rajd Rowerowy to oryginalna formuła wycieczki rowerowej, w której uczestnicy korzystając jedynie z symboli nawigacyjnych, pokonują wyznaczoną trasę odkrywając jednocześnie mało znane fragmenty różnych dzielnic Warszawy.

 

Od grochowskich podwórek i kamienic, które pamiętają przedwojenne czasy po pełne życia i nowych kawiarni ulice Pragi. Tym razem zapraszamy na rowerową wyprawę po obu Pragach: Północnej i Południowej, czyli Pradze i Grochowie. Pozornie podobne, a bardzo różne słyną z tego, że na ich terenie zachowała się unikalna zabudowa, w tym wiele kamienic i domów sprzed II wojny światowej. Ołtarze Maryjne, wyjątkowa sztuka ulicy, stara zabudowa oraz nowoczesność to tylko niektóre z atrakcji, które pojawią się na trasie rajdu. Poza miejscami popularnymi będzie można poznać mniej znane, a nie mniej ciekawe miejsca po prawej stronie Wisły. Rajd godny polecenia szczególnie osobom, dla których urok Pragi pozostaje wciąż nieodkryty.

 

Rajd: trwa od 1 maja do 31 maja 2015 roku
Start: Plac Szembeka

 

W rajdzie może wziąć udział każdy, niezależnie od wieku, należy jedynie POBRAĆ MATERIAŁY > Uczestnicy mogą wziąć udział w rajdzie w dogodnym dla siebie momencie, przerwać i kontynuować go w każdej chwili. Ważne, aby odpowiedzi na pytania przesłać mailem do 31 maja – w rozdaniu nagród zostaną wzięte pod uwagę tylko karty odpowiedzi nadesłane w terminie.

 

 


data publikacji 28 05 2015 powrót do Archiwum >
close