A
A
A
szukaj
wersje językowe Polski English
Wydarzenia
04 12 2011 Międzynarodowy Dzień Wolontariusza w Muzeum Powstania Warszawskiego.

W najbliższą niedzielę, 4 grudnia, w godzinach 10.00 - 18.00 Muzeum Powstania Warszawskiego zaprasza wszystkich chętnych do bezpłatnego zwiedzania Muzeum z przewodnikiem - Wolontariuszem. Jest to jedna z atrakcji przygotowanych przez MPW z okazji Międzynarodowego Dnia Wolontariusza.

5 grudnia obchodzony jest Międzynarodowy Dzień Wolontariusza, ustanowiony w 1985 roku przez Zgromadzenie Ogólne Narodów Zjednoczonych. Jest to uhonorowanie wszystkich, którzy dobrowolnie i bezpłatnie poświęcają swój czas, pracując społecznie. W przeddzień Międzynarodowego Dnia Wolontariusza, zapraszamy do Muzeum Powstania Warszawskiego do wzięcia udziału w specjalnym zwiedzaniu Muzeum. Przewodnikami będą wykwalifikowani wolontariusze, którzy przybliżą historię Powstania Warszawskiego.

 

  • Zainteresowani mogą zarejestrować swój udział pod adresem: wolontariat@1944.pl. W mailu należy podać imię, nazwisko, numer telefonu oraz preferowaną godzinę zwiedzania (co pół godziny, od 10.00 do 17.00).


Tego dnia, w godzinach 10.00 – 18.00 będzie działał także Punkt Informacyjny, w którym Wolontariusze opowiedzą o swojej pracy w Muzeum Powstania Warszawskiego. Wszyscy chętni otrzymają ankiety dla kandydatów na Wolontariuszy oraz uzyskają informacje o bieżących wydarzeniach w Muzeum.

Zapraszamy!

  


data publikacji 28 11 2011 powrót do Archiwum >
close