A
A
A
szukaj
wersje językowe Polski English
Wydarzenia
08 04 2014 Konferencja - Co nas inspiruje, czyli ciekawe projekty edukacyjne w muzeum.

Serdecznie zapraszamy na konferencję skierowaną do edukatorów muzealnych: Co nas inspiruje, czyli ciekawe projekty edukacyjne w muzeum.

Jej motywem przewodnim jest prezentacja wybranych projektów edukacyjnych z całej Polski. Zależy nam, aby konferencja była okazją do zapoznania się z muzealnymi działaniami edukacyjnymi, które są nowatorskie, zwracają uwagę swoją pomysłowością i zyskały duże zainteresowanie wśród odbiorców.

Prelegenci w ramach czterech paneli tematycznych, w dwudziestominutowych odsłonach przedstawią swoje najciekawsze osiągnięcia przy wykorzystaniu prezentacji multimedialnych. Wystąpienia te będą nie tylko okazją do pochwalenia się projektami, ale przede wszystkim sposobnością do wymiany doświadczeń i wzajemnej inspiracji. Szczegółowy program można pobrać TUTAJ >

 

Konferencja odbędzie się 8 kwietnia 2014 roku w Muzeum Powstania Warszawskiego w Audytorium im. Jana Nowaka Jeziorańskiego.
Udział w konferencji jest bezpłatny. Wszystkich zainteresowanych udziałem w naszym spotkaniu zapraszamy do REJESTROWANIA SIĘ >

 

Bliższe informacje można uzyskać pod nr telefonu 22 539 79 71 oraz pod adresem: konferencja@1944.pl >


data publikacji 17 03 2014 powrót do Archiwum >
close