A
A
A
szukaj
wersje językowe Polski English
Wydarzenia
28 07 2012 Koncert "Morowe Panny".

Bilety na koncert "Morowe Panny" z cyklu "Pamiętamy '44", w ramach 68. rocznicy wybuchu Powstania Warszawskiego dostępne będą w kasach Muzeum przez całą sobotę 28 lipca, a także przed koncertem przy wejściu do Parku Wolności. Cena: 10 zł! 28 lipca, o godz. 20.00, w Parku Wolności wystąpią: Anita Lipnicka, Paulina Przybysz, Katarzyna Groniec, Halina Mlynkova, Jadwiga Basińska, Anna Brachaczek, Lilu, Marika, Mona, Paresłów.


„Morowe Panny” to historia stolicy opowiedziana przez młode kobiety z ich problemami, przemyśleniami i spostrzeżeniami, dotyczącymi Powstania Warszawskiego i współczesnej Warszawy. Zainspirowane historiami z Archiwum Historii Mówionej oryginalne polskie wokalistki zaśpiewają do swoich autorskich tekstów. Utwory zostały przygotowane w oparciu o kompozycje Dariusza Malejonka, lidera zespołu Maleo Reggae Rockers.

 

28 lipca, godz. 20.00, Park Wolności, Muzeum Powstania Warszawskiego. Wstęp z ważnym biletem ulgowym do Muzeum Powstania Warszawskiego (10 zł) lub z biletem elektronicznym zakupionym poprzez Allegro.pl.

  • Zapraszamy również rodziny z dziećmi. Dzieci do 14. roku wchodzą bezpłatnie.

 

 

 

 


data publikacji 13 08 2012 powrót do Archiwum >
close