A
A
A
szukaj
wersje językowe Polski English
Wydarzenia
20 04 2007 Gra miejska wg. powieści Leopolda Tyrmanda - "Życie towarzyskie i uczuciowe" Kliknij aby pobrać kartę
Serdecznie zapraszamy do wzięcia udziału w grze miejskiej z cyklu
Literackich Gier po Warszawie. W najbliższą sobotę 21 kwietnia wyruszymy śladami książki Leopolda Tyrmanda - "Życie towarzyskie i uczuciowe"..
Tym razem wędrówka i przypisane jej punkty wprowadzą zainteresowanych w klimat literackich kawiarni i knajpek, w których gromadzili się znani aktorzy i dziennikarze tamtych lat oraz klubów studenckich, w których najchętniej spędzano wolny czas.

JAK GRAĆ?

W piątek, 20 kwietnia od godz. 14.00 ze strony internetowej www.1944.pl lub z siedziby Instytutu Stefana Starzyńskiego (Muzeum Powstania Warszawskiego, ul. Grzybowska 79, pokój 304, III piętro) oraz przy wejściu na ekspozycję można pobrać kartę do gry, na której uczestnicy znajdą potrzebne informacje do dalszej zabawy.

Gracze muszą odnaleźć 7 punktów - 7 miejsc. Na karcie do gry otrzymają informacje, jak dotrzeć do pierwszego punktu. Aby wziąć udział w FINALE i zdobyć nagrody, muszą odnaleźć jak najwięcej miejsc.

Trzeba zarezerwować sobie czas w sobotę, 21 kwietnia od godz. 18.00 do 20.00 (do tej godzinny będzie czynny ostatni punkt), wziąć długopis oraz plan Warszawy i wyruszyć na spacer śladami książki "Życie towarzyskie i uczuciowe" Leopolda Tyrmanda.

Finał o godz. 20.15 przy tablicy Tyrmanda na gmachu YMCA przy ul.
Konopnickiej 6, tam zostaną rozlosowane nagrody wśród uczestników,
którzy przeszli przez całą trasę (i mają ulotkę z ostatniego punktu).
Dodatkową nagrodą jest wejściówka do klubu studenckiego Hybrydy na imprezę, która odbędzie się tego samego dnia, start o godz. 21.00.
(UWAGA! Tylko dla osób pełnoletnich).

Organizatorem jest Instytut Stefana Starzyńskiego, oddział Muzeum
Powstania Warszawskiego.
data publikacji 20 04 2007 powrót do Archiwum >
close