A
A
A
szukaj
wersje językowe Polski English
Wydarzenia
22 02 2008 Gra miejska śladami Andrzeja Stasiuka W sobotę 23 lutego zapraszamy na „gangsterską” wędrówkę po Warszawie lat 60. i 90., ukazanej oczyma bohatera powieści „Dziewięć” Andrzeja Stasiuka..
Startujemy o godz. 13.15 bar Frisco, ul. Grenadierów 36 (naprzeciwko szpitala), finał godz. 15.30 pl. Powstańców Warszawy (zbiórka naprzeciwko Prudentialu).

Na graczy, którzy podobnie jak bohater będą uciekali przed mafią, czeka niezwykła podróż po mieście. Początkiem gry będzie rzut kostką w jednym z grochowskich barów, a finał odbędzie się naprzeciwko Prudentialu. Dla graczy przygotowane zostały zadania specjalne, nie zabraknie również miejsc kultowych jak sąsiedztwo „miśków” z praskiego ZOO, czy okolice dawnego kina Relax.

Aby wziąć udział w grze należy pojawić się 23 lutego o godz. 13.15 w barze Frisco przy ul. Grenadierów 36 i zarezerwować sobie czas na spacer z Pragi do Śródmieścia do godz. 15.30.

Finał: 15.30 pl. Powstańców Warszawy. Spośród osób, które przyniosą kupony z prawidłowo rozwiązaną zagadką rozlosowane zostaną trzy książki Andrzeja Stasiuka „Deutschland” wraz z autografem.

Karty do gry można pobrać od 22 lutego ze strony www.1944.pl, odebrać osobiście w Muzeum Powstania Warszawskiego lub wziąć z baru Frisco (również przed grą).

Organizatorem gry jest Instytut Stefana Starzyńskiego, oddział Muzeum Powstania Warszawskiego, a partnerami: Wydawnictwo "Czarne" oraz Stowarzyszenie Creo.

Zapraszamy!


data publikacji 22 02 2008 powrót do Archiwum >
close