A
A
A
szukaj
wersje językowe Polski English
Wydarzenia
18 02 2009 GRA MIEJSKA - KISIEL WARSZAWSKI Serdecznie zapraszamy na kolejną grę miejską Kisiel warszawski, czyli wędrówka śladami powieści Stefana Kisielewskiego Widziane z góry, która odbędzie się 21 lutego, o godz. 12.00. Pójdź śladami bohaterów powieści i poznaj atmosferę Warszawy lat 60.!.
Aby wziąć udział w grze należy zabrać długopis i w sobotę 21 lutego przyjść w samo południe na skwer przy al. Róż i odnaleźć spacerującą osobę z nietypowym rekwizytem. Tam zostaną rozdane karty do gry i przekazane dalsze instrukcje.

„Minął Aleję Róż, trzeźwiał coraz bardziej i coraz wyraźniej rosło w nim uczucie tryumfu: dwuznaczności się rozpływały, a sukces uwypuklał. Zwyciężył wszkaze, wydostał się z podstępnej pajęczyny, otworzył sobie drogę życia i pracy. A fantomy, a Władka? Pomyśli o nich, dużo jest do myślenia i do przemyślenia, ale pomyśli jutro; znow dał sobie urlop od myślenia: dziś przecież może to odłożyć, może się wyspać, po raz pierwszy od tygodni czy miesięcy może spać spokojnie, a sprawy zawiesić na kołku, niech poczekają, bo jest zmęczony, ale zmęczony nie kłopotami, lecz sukcesem: porządkującym wszystko sukcesem”. [Stefan Kisielewski, Widziane z góry, Warszawa 1989, s. 402, 403].

Partnerem naszej gry jest firma CHI Polska S.A., właściciel kawiarni coffeeheaven. www.coffeeheaven.pl
data publikacji 19 02 2009 powrót do Archiwum >
close