A
A
A
szukaj
wersje językowe Polski English
Wydarzenia
11 05 2005 Bilety w Muzeum Powstania Warszawskiego .
Konferencja PWPW

Muzeum Powstania Warszawskiego, licznie odwiedzane przez gości z całej Polski i zagranicy wprowadza od 12 maja 2005 r. bilety wstępu. Organizatorom zależało na tym, aby każdy bilet był wyjątkowy, a odwiedzający mieli okazję poznania niezwykłych biografii uczestników Powstania Warszawskiego i jednocześnie otrzymania pamiątki z wizyty.

W środę, 11 maja w sali - Audytorium im. Jana Nowaka - Jeziorańskiego w Muzeum Powstania Warszawskiego odbyła się konferencja prasowa zorganizowana wspólnie przez Polską Wytwórnię Papierów Wartościowych S.A. i Muzeum Powstania Warszawskiego. W trakcie konferencji zostały zaprezentowane wzory biletów wstępu do Muzeum, na których znalazły się biografie z serii: Kobiety w Powstaniu Warszawskim oraz Kawalerowie Orderu Virtuti Militari.
W spotkaniu udział wzięli: Prezes PWPW Maciej Flemming oraz Dyrektor Muzeum Jan Ołdakowski.
Bilety z biogramami Powstańców Warszawskich zostały zaprojektowane, wydrukowane i nieodpłatnie przekazane dla Muzeum przez Polską Wytwórnię Papierów Wartościowych S.A.
Zgodnie z zapowiedzią, od 12 maja br. w Muzeum będą obowiązywały bilety wstępu: bilet grupowy będzie kosztował 1 zł od osoby, normalny – 4 zł, ulgowy – 2 zł. Płatny będzie także przewodnik: 15 zł od grupy, 50 zł – indywidualny.
Wstęp wolny dla osób niepełnosprawnych i ich opiekunów. We wszystkie niedziele - wstęp wolny.
W trakcie konferencji, w - niedawno otwartej - jednej z najnowocześniejszych sal konferencyjnych w Warszawie odbyła się także premierowa projekcja krótkometrażowego filmu pt. „Doktor RANA” o doktor Hannie Petrynowskiej ps. „Rana”, bohaterce Powstania Warszawskiego, która zginęła podczas Powstania w szpitalu polowym na terenie PWPW.

Bilety w Muzeum Powstania Warszawskiego 2
data publikacji 12 05 2005 powrót do Archiwum >
close