A
A
A
szukaj
wersje językowe Polski English

W Muzeum Powstania Warszawskiego przez cały rok organizowane są zajęcia edukacyjne dla dzieci, młodzieży licealnej i studenckiej, a także dla dorosłych.

 

  • W Sali Małego Powstańca realizowane są warsztaty dla grup zorganizowanych oraz dzieci wraz z rodzicami. Są to cykliczne i okolicznościowe zajęcia plastyczne, muzyczne i teatralne. Nawiązują one do tradycji, z których czerpali Powstańcy oraz do wartości, które przekazali swoim dzieciom i wnukom. Na zajęciach dzieci pracują wspólnie z rodzicami i opiekunami. W porze letnio-wiosennej zapraszamy na pikniki rodzinne, organizowane w Parku Wolności przy Muzeum Powstania Warszawskiego.

kontakt: kmazur@1944.pl, tel. 22 539 79 70

 

  • Dział Edukacji Kulturalnej (Instytut Stefana Starzyńskiego) organizuje warsztaty i szkolenia skierowane do różnych grup wiekowych - dzieci, studentów, dorosłych i całych rodzin. Tematyka zajęć wiąże się z historią Warszawy oraz współczesnymi zjawiskami kulturowymi stolicy. Do tej pory odbyły się warsztaty fotograficzne, komiksowe, muzyczne oraz warsztaty z filmu animowanego.

 

Warsztaty organizowane przez Dział Edukacji Kulturalnej (ISS) są prowadzone okolicznościowo. Informacje na temat bieżących wydarzeń organizowanych przez Muzeum Powstania Warszawskiego znajdują się w KALENDARZU IMPREZ >

kontakt: jrudkowska@1944.pl, tel. 22 539 79 26

 

close